O nas

Jesteś w rękach ekspertów - pasjonatów koloryzacji. Oprócz zestawu do koloryzacji oczekuj kontaktu z prawdziwym człowiekiem, który wysłucha i doradzi. Tacy staramy się być dla Was! Nasz zespół czerpie swoją wiedzę z wieloletniego doświadczenia w pracy z klientami, i bardzo nam zależy, abyś była kolejnym zadowolonym klientem Nowej Fali. Wszystkich traktujemy tak samo, każdy klient jest dla nas ważny, czy to w bezpośrednim kontakcie, czy w zdalnej konsultacji.

Fryzjerstwo to nie praca - to powołanie. Nowa Fala szczyci się zespołem pasjonatów, którzy podpisują się pod powyższą dewizą. W naszym teamie znajdą też Państwo niecodzienne połączenie harmonijnej współpracy z kreatywnością silnych indywidualności. 

Nasz salon to nietypowe przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku od 8 lat i nieustannie się rozwija, chcąc sprostać wciąż rosnącym wymaganiom klientów. Cały personel uczestniczy w licznych szkoleniach, z których czerpie inspiracje do pracy salonowej. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w strzyżeniach damskich i męskich, i koloryzacji, a każdy dzień wykorzystujemy po to, aby nasza praca była jeszcze bardziej efektowna i satysfakcjonująca.

W Nowej Fali znajdziecie to, czego na próżno można szukać w innych salonach. Nasi klienci zawsze są wysłuchani, zrozumiani, i traktowani z szacunkiem. Oprócz sprawnej, wychodzącej naprzeciw Państwa potrzebom obsługi, oferujemy jedyną w swoim rodzaju, domową atmosferę, w której z przyjemnością spędzą Państwo czas niezbędny do stworzenia pożądanej fryzury. W kameralnym, przytulnym wnętrzu naszego salonu możecie liczyć na aromatyczną kawę, słodki poczęstunek, interesującą dyskusję i dobry humor! 

Jako pierwsi w Polsce wpadliśmy na pomysł stworzenia zdalnego salonu, który zrodził się tuż po wybuchu pandemii COVID-19 i był skierowany głównie do naszych stałych klientów, których nie mogliśmy obsłużyć. Usługa świetnie się sprawdziła i postanowiliśmy rozszerzyć swoje działania i postawić na Was - nowych klientów Nowej Fali! Znacie drugi takiego typu salon?

Kto będzie Cię obsługiwał:

Justyna Szczapińska - założycielka salonu Nowa Fala, tworzy i rozwija swoją markę od samego początku. Swoją ugruntowaną pozycję może poprzeć stanowiskiem edukatora marki Professional By Fama. Z wykształcenia jest chemiczką, co gwarantuje wykonanie przez nią bezpiecznej koloryzacji. Interesuję się także naturalnymi metodami koloryzacji i pielęgnacji włosów. Fryzjerstwo to jej świadomy wybór i życiowa pasja.
Martyna Kopydłowska - znakomita stylistka z wieloletnim doświadczeniem i niezwykłym poczuciem estetyki, pomysłodawczyni projektu Indivia. Bezbłędnie doradzi i skutecznie odradzi! Fryzjerstwo to jej pasja i sposób na spełnienie siebie. Bardzo otwarta i zawsze uśmiechnięta, zarażająca swoim optymizmem.
Justyna Ludwisiak-Szymańska - ekspertka koloryzacji, która z niezwykłą precyzją dobierze Twój idealny kolor. Wykonuje swój zawód z pasją. Z ogromna przyjemnością zajmuje się zabiegami pielęgnacyjnymi, bo najważniejsze jest dla niej to, aby włosy były zdrowe i prezentowały się jak najlepiej. Priorytetem jest dla niej Twoje zadowolenie! 
Izabela Duda - uważna kolorystka, która znakomicie określi jakie odcienie będą dla Ciebie najlepsze, pracuje perfekcyjnie i z rozwagą. Po kilku latach biurowej, siedzącej pracy postanowiła zrealizować swoje marzenie z dzieciństwa, którym była praca z włosami, a przede wszystkim z ludźmi. Mimo iż jest na początku swojej fryzjerskiej drogi zawodowej, to nie zamierza z niej schodzić, bo każdy dzień przynosi jej mnóstwo satysfakcji, a uśmiech klientów daje pewność, że podjęła dobrą decyzję. 
Monika Wesołowska-Obszyńska - empatyczna i bardzo utalentowana stylistka, która bezbłędnie zrozumie Twoje potrzeby i dobierze kolor włosów. Z wykształcenia polonistka, która swoją wrażliwość przekłada na pracę z klientami. Chce, aby klient po wizycie czuł się lepiej, żeby poprawił mu się humor i samoocena, żeby dobrze i miło spędził czas, i czuł się zaopiekowany. Ważny jest dla niej człowiek i sprawianie innym radości, i wie, że dobra fryzura może to sprawić. 

 

Kontakt:

Adres: Salon fryzjerski Nowa Fala, Łódź, ul. Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego 13.

Telefon: 537-007-440; 537-044-279. 

Mail: fryzjer@nowa-fala.pl

Www: www.nowa-fala.pl

Fb: www.facebook.com/nowa.fala.salon.fryzjerski

Instagram: www.instagram.com/salon.nowa.fala

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl