Pytania i odpowiedzi

Często zadawane pytania

Na czym polega usługa?

Indivia dostarcza indywidualnie przygotowany zestaw do zniwelowania odrostu lub niepożądanych odcieni na włosach, wprost pod Twoje drzwi. Istnieje również możliwość odbioru pakietu w naszym salonie Nowa Fala. Po zakupie produktu fryzjer - stylista skontaktuje się z Tobą dzięki wideokonsultacji, w celu doboru koloru odpowiedniego dla Ciebie. To nie wszystko! Przygotuje on indywidualną recepturę mieszanki, a przede wszystkim przeprowadzi Cię bezpiecznie przez cały proces koloryzacji. Doradzi też jak pielęgnować włosy farbowane, abyś jak najdłużej cieszyła się świetlistym kolorem swoich włosów!

Czy to nie jest ryzykowne? Czy jest to bezpieczne?

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby usługa była jak najbardziej bezpieczna dla Twoich włosów. Rozwiązanie, które oferujemy nie jest ryzykowne. Jesteś w rękach profesjonalistów, którzy biorą odpowiedzialność za efekt koloryzacji przez przygotowanie indywidualnego zestawu do koloryzacji i przekazaniu szczegółowej instrukcji tego procesu. Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji: przez kontakt telefoniczny lub wideokonsultację. Odpowiemy na każde pytanie, które może się nasunąć przed lub w trakcie koloryzacji. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie, a przede wszystkim zdrowie Twoich włosów. Zarówno w salonie jak i poza nim nie narażamy Twoich włosów na zniszczenie i zawsze znajdujemy kompromis między wymarzonym efektem, a zadbanymi i zdrowymi włosami. Jeśli będziemy mieli wątpliwości co do rezultatów poinformujemy Cię o tym i zasugerujemy odłożenie koloryzacji.

Czym wyróżnia się Indivia?

Indivia zapewnia Ci indywidualnie dobraną koloryzację, kolor “szyty na miarę”. Osobisty kolorysta opracowuje indywidualną recepturę koloru, aby spełnić Twoje oczekiwania co do efektu końcowego, i zapewnić długotrwałe rezultaty koloryzacji. Wyróżnia nas też dbałość o szczegóły procesu, które będą wymienione i opisane w instrukcji. Nie zostawimy Cię z tym samej! Myślą przewodnią naszej pracy jest utrzymanie włosów w jak najlepszej kondycji: zdrowy włos to piękny włos, dlatego koloryzacja pod naszym okiem jest w pełni bezpieczna, a ponadto niepowtarzalna i wyjątkowa. Tylko my oferujemy Ci tak indywidualną, kobiecą i ekskluzywną usługę! 

Jaką ilość produktu otrzymam?

Każdy zestaw do koloryzacji zawiera odpowiednią ilość farby, oksydantu, szamponu i odżywki potrzebną do osiągnięcia pożądanego przez Ciebie efektu koloryzacji. Niezbędna ilość produktów dla Ciebie będzie oceniona i dopasowana podczas wideokonsultacji przez stylistę. Oznacza to, że otrzymasz jedną lub dwie butelki w zależności od długości i grubości włosów. Twój stylista doradzi Ci też jak aplikować mieszankę na Twój rodzaj włosów.

Czy mogę zachować resztę mieszanki do następnej aplikacji?

Po wymieszaniu farby z oksydantem powstaje gotowa mieszanka, która ma określony czas działania. Trwa on maksymalnie 40 minut, dlatego też reszta mieszanki nie może być wykorzystana do ponownej aplikacji.

Czy wybieram właściwy dla siebie kolor?

Nie musisz się o to martwić! Dobór odpowiedniego dla Ciebie koloru należy do nas. Oddajesz się w ręce profesjonalistów, którzy z największą starannością przygotują dla Ciebie indywidualny kolor. Oczywiście wszystko co ustali fryzjer musi być przez Ciebie zaakceptowane, nie zrobimy nic wbrew Twojej woli. Twój komfort i zadowolenie to podstawa!

Jak często powinnam farbować włosy?

Częstotliwość koloryzacji ustali stylista. Zależy ona od wielu czynników: stopnia siwizny, intensywności koloru, cyklu wzrostu włosów, gęstości i długości włosów. Pamiętaj, że regularność koloryzacji jest bardzo ważna. Dzięki temu kolor zawsze będzie równomierny i nie zaskoczy Cię niepożądany efekt. Kolorysta może doradzić harmonogram, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom.

Czy oferujecie kolor permanentny czy półtrwały?

Oferujemy zarówno kolor permanentny jak i półtrwały. Kolor permanentny możemy zagwarantować dzięki linii Absolute oraz SuperBlond. Te linie marki Professional By Fama trwale kryją siwiznę, rozjaśniają i przyciemniają włosy. Natomiast kolor półtrwały uzyskamy dzięki serii Luminity oraz Tonerom. Są to koloryzacje bezpieczniejsze, delikatniejsze, ale równie skuteczne. Rodzaj koloryzacji oczywiście ustali z Tobą stylista, wspólnie wybierzecie najlepszy jej wariant.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl